Reklama

Reklama

Rada Miejska w Kolbuszowej spotka się na trzeciej w tej kadencji sesji

Opublikowano: pt, 7 gru 2018 10:30
Autor:

Rada Miejska w Kolbuszowej spotka się na trzeciej w tej kadencji sesji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przed nami trzecie posiedzenie nowej Rady Miejskiej w Kolbuszowej.

Reklama

Samorządowcy będą obradować w poniedziałek, 10 grudnia, w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. W programie m.in. podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do zasiłku w ramach programu  "Posiłek w szkole i w domu".

Rozpoczęcie obrad o godz. 9.

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad sesji.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Informacja o zarządzeniach wydanych przez Burmistrza Kolbuszowej w okresie pomiędzy sesjami.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie MiG Kolbuszowa na 2018 rok.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kwot kryterium dochodowego uprawniającego do świadczenia pieniężnego z pomocy społecznej w formie zasiłku celowego w ramach wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu" na lata 2019-2023.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad zwrotu zasiłków celowych i okresowych, pomocy na ekonomiczne usamodzielnienie, pomocy rzeczowej i dożywiania ze środków pomocy społecznej.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia programu osłonowego w zakresie dożywiania „Pomoc gminy w zakresie dożywiania " na lata 2019-2023.
  9. Sprawy różne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.