Reklama

Przywieźli punkty i medale

Opublikowano:
Autor:

Przywieźli punkty i medale - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z trzema medalami wrócili z rozegranych w Lublinie Mistrzostw Polski zawodnicy Startu. Klub z Widełki reprezentowały cztery osoby.

Aleksandra Białek, Katarzyna Kutacha w kategorii młodzieżowców, a Paweł Kopański i Konrad Płoch w kategorii juniorów. Trener Piotr Surowiec dobrze oceniał ich występ, bo z Lublina wrócili z jednym złotym i dwoma brązowymi medalami. – To niecodzienny sukces – mówi.

Kasia dwa razy na podium
Największy sukces odniosła Kasia. Zgarnęła brązowy medal w grze pojedynczej oraz złoto w grze podwójnej w parze z wychowanką Sokoła Ropczyce - Joanną Stanisz (od niedawna ABRM Warszawa). – Warto zaznaczyć, że Kasia jest trzykrotną złotą medalistką Mistrzostw Polski i aktualnie najlepszą zawodniczką z Podkarpacia – mówi Surowiec. Kasia w singlu ograła Agatą Iskrę z Unii Bieruń (do 15 i 18) i Klaudię Sochę 2:1 (18, -17, 13) z Chojnika Jelenia Góra. W półfinale trafiła na swoją partnerkę z gry deblowej – Asię Stanisz. Pochodząca z Ropczyc badmintonistka nie dała szans Kasi, wygrywając do 11 i 13. Brązowy medal usatysfakcjonował Kasię, która nie narzekała na losowanie, choć przy innej drabince mogłaby spotkać się z Asią w finale. – Uważam, że losowanie w singla miałam dobre. Udało się wywalczyć brązowy medal. Z Asią grało się ciężko, ponieważ ona jest singlistką, a ja więcej czasu poświęcałam na gry podwójne, także jestem zadowolona z tego osiągnięcia – oceniała w rozmowie z naszym tygodnikiem Kutacha.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE