Reklama

Przyjdź po darmową książkę dla Twojego malucha

Opublikowano:
Autor:

Przyjdź po darmową książkę dla Twojego malucha - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej zakwalifikowała się do projektu "Z książką na start" organizowanego przez Instytut Książki w ramach kampanii "Mała Książka- Wielki Człowiek".

- Kampania ta przypomina o korzyściach wynikających ze wspólnego rodzinnego czytania już od pierwszych miesięcy życia dziecka - wyjaśniają kolbuszowscy bibliotekarze. 

Tegoroczna akcja skierowana jest do dzieci z roczników 2013–2016. - Beneficjalnymi projektu są zarówno dzieci, które już są czytelnikami, jak i te, które dzięki naszym wspólnym staraniom nimi zostaną - dodają pracownicy MiPBP w Kolbuszowej.

Dzieci biorące udział w projekcie otrzymają wyprawki czytelnicze. W wyprawce znajdą one książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Kartę Małego Czytelnika.

- Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie  nagrodzony imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania - dodają. 

Wyprawki będzie można odebrać zarówno w bibliotece głównej, jak również w bibliotekach filialnych. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE