Reklama

Przedszkolaki nakręcone w pomaganie

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki nakręcone w pomaganie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po raz kolejny maluchy z Niepublicznego Przedszkola Ochronka św. Józefa w Cmolasie udowodniły, że los potrzebujących nie jest im obojętny i że naprawdę mają wielkie serce.

Przedszkolaki zakończyły drugą turę zbiórki plastikowych korków i nakrętek na rzecz Kacperka Serafina z Majdanu Królewskiego. Worki pełne plastikowych zakrętek w środowy poranek (31 maja) dostarczyła do naszej redakcji pani Barbara Łoboda, wychowawczyni maluchów.

Nakrętki po napojach, sokach, mleku, kawie, kosmetykach, środkach czystości itp. można cały czas zostawiać w korytarzu za bilbordem Korso w budynku przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej (na piętrze). Wszystkie przekażemy rodzinie Kacperka, która następnie odsprzedaje je do firmy recyklingowej. Pozyskane w ten sposób pieniądze przeznacza na leczenie, rehabilitację i protezy dla chłopca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE