Reklama

Przedstawiciele Platformy Obywatelskiej przyjadą do Kolbuszowej. Będą chcieli rozmawiać z mieszkańcami. O czym?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Przedstawiciele Platformy Obywatelskiej przyjadą do Kolbuszowej. Będą chcieli rozmawiać z mieszkańcami. O czym? - Zdjęcie główne

Spotkanie odbędzie się w budnku fundacji przy ul. Wolskiej w Kolbuszowej. | foto UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do Kolbuszowej przyjadą przedstawiciele Platformy Obywatelskiej. Parlamentarzyści chcą spotkać się z mieszkańcami i porozmawiać.

Miasto nad Nilem będzie gościć Iwonę Śledzińską-Katarasińską oraz posłów Sławomira Neumanna i Janusza Cichonia. Spotkanie organizuje Platforma Obywatelska i będzie ono miało charakter otwarty, każdy z chętnych będzie mógł się na nim pojawić. 

 

- Omawiane będą bieżące sprawy gospodarczo społeczne. Z racji tego, że Iwona Śledzińska-Katarasińska jest członkiem komisji kultury i środków przekazu z pewnością poruszone zostaną tematy związane z tym, co obecne władza zrobiła z mediami, jak je zniszczyła i jak manipuluje i oszukuje Polaków

- mówi Michał Karkut z Kolbuszowej Górnej.

Członek Rady Miejskiej w Kolbuszowej dodaje, że Janusz Cichoń to były wiceminister finansów, więc z pewnością poruszona zostanie sytuacja finansów publicznych i sprawy gospodarcze. - Serdecznie zapraszamy kolbuszowskich przedsiębiorców na to spotkanie. Po spotkaniu odbędzie się konferencja prasowa - nadmienia nasz rozmówca. 

Spotkanie zaplanowano na poniedziałek (24 kwietnia) o godz. 17 w budynku Fundacji na rzecz Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Wolskiej w Kolbuszowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy