Reklama

Przedsiębiorcy w tragicznej sytuacji. Protest w Warszawie, policja użyła gazu

Opublikowano: ndz, 17 maj 2020 11:38
Autor:

Przedsiębiorcy w tragicznej sytuacji. Protest w Warszawie, policja użyła gazu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policja rozbija zorganizowany w sobotę, 16 maja protest przedsiębiorców w Warszawie Najpierw napierała na demonstrujących, potem użyła gazu pieprzowego. Są zatrzymani. Badanie przeprowadzone przez Krajowy Rejestr Długów pokazuje, że połowa przedsiębiorców ocenią swoją aktualną sytuacje jako złą.

Przemarsz, zgodnie z zapowiedziami, miał się rozpocząć na Placu Zamkowym w Warszawie o godz. 16. Protestujący, którzy w ten sposób chcieli zaprotestować przeciwko zbyt małej pomocy dla przedsiębiorców, głównie drobnych dotkniętych skutkami koronawirusa,  chcieli przejść pod Pałac Prezydencki, Ministerstwo Rozwoju i Sejm.

Protestujący zostali jednak otoczeni przez policję, która jeszcze przed godz. 16 zaczęła ich spisywać. Część z demonstrantów została zabrana do radiowozów, skąd mają być przewiezieni na stołeczną komendę.

Około godz. 16.30 doszło do przepychanek pomiędzy demonstrującymi, a policją. W pewnym momencie policja użyła gazu pieprzowego.
   CZYTAJ DALEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE