Reklama

Przedbórz. Najpierw się topił. Później zwyklinał ratowników, strażaków i policjantów

Opublikowano:
Autor:

Przedbórz. Najpierw się topił. Później zwyklinał ratowników, strażaków i policjantów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pijany 60-latek topił się w stawie. Krzyki mężczyzny usłyszeli okoliczni mieszkańcy, którzy ruszyli mu z pomocą i wezwali na miejsce służby.

Do zdarzenia doszło w piątek, 31 maja, w Przedborzu (gm. Kolbuszowa). - Zgłoszenie o topiącym się w stawie mężczyźnie policjanci otrzymali około godz. 20.30. Funkcjonariusze natychmiast pojechali do Przedborza, gdzie strażacy, z pomocą okolicznych mieszkańców, wyciągali już z wody 60-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa. 

Mężczyzna prawdopodobnie przechodząc obok stawu wpadł do wody. 60-latek został wyciągnięty na brzeg. - Był pijany i zachowywał się bardzo agresywnie w stosunku do udzielających mu pomocy strażaków, ratowników medycznych i policjantów, wyzywając ich słowami wulgarnymi i odgrażając - dodaje oficer prasowy. 

Mieszkaniec gminy Kolbuszowa trafił do izby wytrzeźwień. Teraz przed sądem odpowie za znieważenie ratowników i funkcjonariuszy, którzy nieśli mu pomoc. Grozi mu nawet roku pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE