Reklama

Prokuratura o śmiertelnym wypadku w Woli. Są wyniki sekcji zwłok

Opublikowano:
Autor:

Prokuratura o śmiertelnym wypadku w Woli. Są wyniki sekcji zwłok  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek, 1 listopada, w korycie rzeki Łęg w Woli Raniżowskiej znaleziono ciało mężczyzny. Był to 44-latek, którego zaginięcie rodzina zgłosiła dzień wcześniej.

Na ciało mężczyzny oraz traktor wywrócony do góry kołami natrafił 1 listopada, przed godziną 8, mieszkaniec Woli Raniżowskiej, sąsiad 44-latka. Mężczyzna zawiadomił policję.

Jak informuje Joanna Kwiatkowska - Brandys, szefowa Prokuratury Rejonowej w Kolbuszowej, ciało mężczyzny oraz traktor został znaleziony w korycie rzeki Łęg. -  Mężczyzna został przygnieciony przez traktor. Ciało 44-latka nie znajdowało się jednak w wodzie. Koryto rzeki było wyschnięte - wyjaśnia Kwiatkowska-Brandys. 

W poniedziałek, 4 listopada, odbyła się sekcja zwłok. Jak ustalono, przyczyną śmierci 44-latka było unieruchomienie klatki piersiowej - mężczyzna zmarł przez uduszenie się.

Joanna Kwiatkowska-Brandys wyjaśnia, że miejsce, w którym zostały znalezione zwłoki mężczyzny, znajdowało się niedaleko drogi, było jednak niewidoczne dla mieszkańców czy przechodniów. Mężczyzna przebywał tam najprawdopodobniej od wtorku, 29 października, wtedy widziano go po raz ostatni.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE