Reklama

Problemy ze stroną internetową gminy Cmolas? O to dopytywała radna Magdalena Szpyt

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Problemy ze stroną internetową gminy Cmolas? O to dopytywała radna Magdalena Szpyt - Zdjęcie główne

Magdalena Szpyt zaznaczyła, że jest problem z wejściem na stronę Urzędu Gminy w Cmolasie z poziomu telefonu komórkowego. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Strona Urzędu Gminy Cmolas - to właśnie tam mieszkańcy mogą znaleźć ważne informacje dotyczące funkcjonowania urzędu, przetargów, czy innych ważnych aspektów. O prowadzenie strony dopytywała Magdalena Szpyt, radna z Cmolasu.

Magdalena Szpyt na ostatniej sesji (27 stycznia) zaznaczyła, że jest problem z wejściem na stronę Urzędu Gminy w Cmolasie z poziomu telefonu komórkowego.

- Mamy informację, że strona jest w przygotowaniu. Czy jest to błąd, czy jesteśmy w fazie jeszcze kompletowania poszczególnych komponentów?

- dopytywała radna z Cmolasu. Prosiła ona także o informację, czy Biuletyn Informacji Publicznej jest już uaktualniony.

Marian Posłuszny, sekretarz gminy Cmolas zaznaczył, że strona internetowa cmolaskiej gminy działała, działa i będzie działać.

- Jest zaktualizowana. Jeżeli komunikat z błędem wyskakuje, to dotyczy tylko jednej zakładki "Oświata i kultura", bo ona jest nieukończona. Wszystkie pozostałe działają jak najbardziej

- podkreślił przedstawiciel urzędu. 

Dodał on także, że biuletyn również działa i będzie działał. Wszystkie informacje są tam na bieżąco zamieszczane i aktualizowane. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy