Reklama

Prędko tej drogi nie zrobią

Opublikowano:
Autor:

Prędko tej drogi nie zrobią - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Miał się rozpocząć przed połową września, a zostanie odłożony do listopada. Dlaczego remont drogi wojewódzkiej relacji Kolbuszowa- Sokołów Małopolski się opóźnia?

Przypomnijmy, że na początku września o rozpoczynających się lada dzień robotach poinformowała nas Joanna Szozda z Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie.  - 23 sierpnia został przekazany wykonawcy teren budowy w celu wykonania robót niewymagających pozwolenia na budowę. Wykonawca planuje rozpoczęcie robót od strony Kolbuszowej, około 12 września 2017 r. - odpisała w odpowiedzi na nasz mail zastępca dyrektora ds. realizacji inwestycji PZDW.
 
Nieprędko
Do dziś jednak wykonawca nie rozpoczął prac. Opóźnienia te chętnie komentowali nasi Czytelnicy: - Dziś jest 15 września  i nic nie jest ruszone, a miały roboty iść od 12 września - napisał jeden z internautów. Inny dodał: - Prędko tej drogi nie zrobią.

Jak udało nam się ustalić, roboty nie ruszą też w październiku. Dlaczego? - Ze względu na przedłużające się procedury związane z dokumentacją, roboty ruszą najprawdopodobniej w listopadzie tego roku - poinformowała nas Ewa Sudoł - Sikora, specjalista ds. informacji publicznej PZDW.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE