Reklama

Pracują również po lidze

Opublikowano:
Autor:

Pracują również po lidze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Żacy i orlicy Kolbuszowianki zakończyli ligowe zmagania. Nudzić się jednak nie będą, bo za kilka dni jadą na obóz do Cmolasu.Nasza młodzież nie próżnuje. Trzej trenerzy mają pod opieką kilkadziesiąt młodych adeptów piłki nożnej i nie mogą narzekać, bo w dzieciakach są ogromne pokłady energii.

Blisko podium
Żacy (rocznik 2008 i młodsi) ostatni turniej wojewódzkiej ligi rozegrali w Mielcu (11 czerwca). Gospodarzem była Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje, rywalizacja odbyła się na boisku mieleckiego Gryfa. Nasi jeden mecz wygrali, jeden zremisowali i dwa przegrali (patrz ramka). Nasz zespół ostatecznie rozgrywki zakończył na czwartym miejscu (brało udział 6 ekip, Stal Gorzyce wycofała się po rundzie jesiennej). Nasz zespół zdobył 52 punkty, wygrał 16 meczów, 4 zremisował, przegrał 24 spotkania, bilans goli 63:96. Wygrała Szóstka Jasło (112 punktów). Trener Daniel Jamróz jest usatysfakcjonowany postawą swoich podopiecznych. – Jestem  bardzo zadowolony, sezon był owocny, chłopcy zrobili duży postęp. Ciężka praca popłaca. Niewiele zabrakło nam do zajęcia trzeciego miejsca – mówi Jamróz. - Dziękuje chłopcom za całą rundę i trenerowi Grześkowi Wróblewskiego za pomoc i fajna współpracę – dodaje. - W najmocniejszym składzie możemy spokojnie rywalizować z każdym przeciwnikiem, bez obawę o wynik. Graliśmy coraz lepiej, chłopaki rozwinęli się technicznie. W lidze brało udział około 30 chłopców. Nie zawsze mogliśmy grać najmocniejszym składem. Mamy szeroką kadrę, z którą można pracować na wysokich obrotach – podkreśla Jamróz.

Więcej w 26 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE