Reklama

Prace przy budowie zadaszonej sceny w Mechowcu na finiszu. Ile wydała na ten cel gmina?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Prace przy budowie zadaszonej sceny w Mechowcu na finiszu. Ile wydała na ten cel gmina? - Zdjęcie główne

Tak niegdyś wyglądała wiata w Mechowcu. Teraz powstaje scena z prawdziwego zdarzenia. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przy budynku OSP w Mechowcu powstaje zadaszona scena dla orkiestry. Remontowana jest również podłoga taneczna. Prace powinny zakończyć się lada dzień. Sprawdzamy, kto zajmuje się realizacją zadania oraz ile pieniędzy na ten cel przeznaczyła dzikowiecka gmina.

Początkiem marca gmina Dzikowiec ogłosiła przetarg na remont wiaty przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Mechowcu. Na złożenie oferty zainteresowani mieli czas do 16 marca. Sprawdzamy, na jakim etapie są prace.

Dla orkiestry i tancerzy

Prace zostały podzielone na dwa zadania. Pierwsze polegało na budowie zadaszonej sceny dla orkiestry - drewnianego dachu z pokryciem, podłogi oraz obudowanie ścian.

Remontu doczekała się również podłoga taneczna oraz scena. Projekt obejmował obudowanie struganymi deskami stalowych słupów, zastrzałów oraz sufitu, a także pomalowanie całej zabudowy lakierobejcą. W planach była również likwidacja pochylni przy wejściu na podłogę do tańca oraz wykonanie niezbędnej instalacji elektrycznej.

Niespełna 40 tysięcy

Końcem marca dzikowiecka gmina wybrała wykonawcę, który złożył najkorzystniejszą ofertę. To firma "Gato" Dariusz Serafin z Dzikowca. Swoją pracę wyceniła na niespełna 40 tysięcy złotych (38 130 zł). Tyle będzie musiał wydać samorząd na realizację inwestycji.

Na zakończenie wszelkich prac firma ma czas do 30 czerwca tego roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że wykonawca zakończy prace przed wyznaczonym terminem. Jak poinformował w rozmowie z nami przedstawiciel dzikowieckiego urzędu, ostatnie prace trwają. - Czekamy na zakończenie robót przez wykonawcę - podsumował.

Scena znajduje się za budynkiem remizy OSP Mechowiec:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy