Reklama

Prace na drodze krajowej nr 9 relacji Komorów - Majdan Królewski rozpoczęte!

Opublikowano:
Autor:

Prace na drodze krajowej nr 9 relacji Komorów - Majdan Królewski rozpoczęte! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wykonawca inwestycji, wartej niemal 16 milionów złotych, rozpoczął prace na drodze krajowej nr 9 relacji Komorów - Majdan Królewski. Co zostanie zrobione w tym roku?

W ramach prac nowy asfalt pojawi się na 3,5-kilometrowym odcinku drogi krajowej nr 9. Jeszcze w tym roku zostaną przebudowane i utwardzone pobocza, będzie także wykonana warstwa wiążąca i ścieralna na całej szerokości drogi. Koszt tych robót wyniesie 5 mln zł.

 

 

Pozostałe prace zostaną wykonane w roku 2018. Wtedy firma wybuduje brakujące fragmenty chodnika oraz kanał technologiczny na całej długości drogi przeznaczonej do remontu. Przebudowane zostanie istniejące odwodnienie traktu. Wykonawca zabezpieczy też kolidujące urządzenia i sieć istniejącej infrastruktury pod- i nadziemnej. Całkowity koszt inwestycji wyniesie  prawie 16 mln zł.

Ile aut?
Według Generalnego Pomiaru Ruchu w 2015 roku na odcinku Majdan Królewski – Kolbuszowa poruszało się 8 575 pojazdów na dobę.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE