Reklama

Praca Kolbuszowa. Sprawdź najnowsze oferty. Ile możesz zarobić na tych stanowiskach?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Budowlaniec, sprzedawca, wulkanizator - to jedne z najnowszych ofert pracy, które można znaleźć na stronie kolbuszowskiego pośredniaka. Na jakie zarobki można liczyć na tych stanowiskach? Sprawdzamy.

Jak wynika z danych przedstawionych przez kolbuszowski urząd pracy, stopa bezrobocia w powiecie kolbuszowskim zmalała w ciągu ostatnich miesięcy. Na koniec czerwca tego roku wynosiła 6,7 proc. Zarejestrowanych w urzędzie w tym czasie było 1621 osób - 864 kobiety i 757 mężczyzn.

Osoby szukające pracy mogą sprawdzić, co oferują pracodawcy, którzy zgłosili się do Powiatowego Urzędu Pracy w Kolbuszowej. W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowych ofert m.in. sortowacz surowców wtórnych, pomocnik budowlany, czy sprzedawca. 

Jakie zarobki oferują obecnie pracodawcy? Kwoty są różne. Zróżnicowany jest także rodzaj umowy, jaka miałaby być zawarta. Sprawdź w naszej galerii najnowsze oferty pracy z Kolbuszowej. 

Szczegóły każdej z nich znajdziesz na stronie PUP Kolbuszowa.


Stopa bezrobocia w roku 2022 w powiecie kolbuszowskim 

  • styczeń - 7,5 proc. - 1807 osób
  • luty- 7,6 proc. -  1845 osób
  • marzec - 7,5 proc. - 1827 osób
  • kwiecień - 7,2 proc. - 1751 osób
  • maj- 6,9 proc. - 1657 osób
  • czerwiec - 6,7 proc. - 1621 osób

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy