Reklama

Praca Kolbuszowa. Nowe oferty pracy w powiecie kolbuszowskim. Jakie stawki oferują pracodawcy?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Praca Kolbuszowa. Nowe oferty pracy w powiecie kolbuszowskim. Jakie stawki oferują pracodawcy? - Zdjęcie główne

Jakie nowe oferty pracy pojawiły się w PUP w Kolbuszowej? | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowe oferty pracy w powiecie kolbuszowskim. Sprawdzamy jakich pracowników szukają pracodawcy w Urzędzie Pracy w Kolbuszowej.

Pracodawcy zamieszczają ogłoszenia z wolnymi etatami w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej. Kogo szukają firmy i jakie oferują wynagrodzenie? Sprawdzamy, co nowego pojawiło się w ofercie pośredniaka. 

 

Ofert pracy w powiecie

Sprawdzamy dzisiaj (poniedziałek 16 stycznia) najnowsze oferty pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej. Jakie wynagrodzenie i stawki pracownikom oferują pracodawcy? W ofertach pracy został także wyróżniony zakres obowiązków, jakie powinien wziąć na siebie pracownik. 

Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy Siedlanka (gmina Niwiska). Praca na terenie województwa podkarpackiego, prace remontowo-budowlane, montaż stolarki, układanie płytek, szpachlowanie, malowanie. Po okresie próbnym umowa na czas określony. Wynagrodzenie brutto od 3 500 zł w zależności od umiejętności i doświadczenia. 

Sprzedawca
Miejsce pracy Kolbuszowa ul. Piłsudskiego. Zakres obowiązków to sprzedaż towarów, obsługa klientów. Po okresie próbnym umowa na czas określony. Praca w godzinach: I zm. 06:00-14:00, II zm. od 12:00-20:00. Umowa o pracę na okres próbny. Wynagrodzenie brutto od 3 490 zł. 

Sprzedawca na stacji paliw
Miejsce pracy Komorów. Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa, praca w charakterze sprzedawcy na stacji paliw na II zmiany, Izm. od godz. 7.00 do 19.00, II zm. od godz. 19.00 do 7.00. Wynagrodzenie od 3 490 zł.

Pakowacz ręczny, magazynier
Miejsce pracy Zembrza (Raniżów). Zakres obowiązków: rozkładanie towarów na półkach magazynowych, kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem / specyfikacją, pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki, zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem, obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów, obsługa skanera magazynowego. Umowa o pracę na czas określony, jedna zmiana. Wynagrodzenie brutto od 3 490 zł. 

Stolarz meblowy
Miejsce pracy Kolbuszowa Górna. Zakres obowiązków cięcie elementów meblowych, obsługa piły formatowej, ścinanie skosów. Umowa o pracę na czas określony. Wynagrodzenie brutto od 3 490 zł. 

Ogrodnik terenów zieleni 
Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa. Przeszkolenie w zakresie przepisów BHP i PPOŻ; prace porządkowe w otoczeniu budynku: grabienie liści, odśnieżanie, sprzątanie śmieci; obsługiwanie i dbanie o sprzęt techniczny i maszyny ogrodowe wykorzystywane w pracy; pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości: strzyżenie trawników, sadzenie, przycinanie, nawożenie i nawadnianie roślin; pomoc w obsłudze ruchu turystycznego (organizacja stanowiska do grilowania); organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.
Umowa o pracę na czas określony. Wynagrodzenie brutto od 3 490 zł. 

Pracownik autodetailingu
Miejsce pracy Nowa Wieś. Zakres obowiązków: usługi pielęgnacji i konserwacji pojazdów: polerowanie, nakładanie wosków, powłok ochronnych, detailing wewnętrzny i zewnętrzny pojazdów samochodowych, ciężarowych i motocykli. Wynagrodzenie brutto 3 490 zł. 

Operator obrabiarek CNC-Frezer
Miejsce pracy Kolbuszowa ul. Wiktora. Zakres obowiązków: obsługa frezarek sterowanych numerycznie; ustawianie frezarki na podstawie powierzonej dokumentacji; wykonywanie detali na podstawie powierzonej technologii, dokumentacji technicznej.
Doświadczenie w obróbce detali dla przemysłu lotniczego będzie dodatkowym atutem. Godziny pracy: 06.00-14.00,14.00-22.00. Umowa o pracę na okres próbny. Wynagrodzenie brutto od 3 490 PLN w zależności od doświadczenia + dodatki wynikające z regulaminu wynagradzania: premie regulaminowe, premie uznaniowe, dodatki stażowe i inne. Firma oferuje świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe na życie i szkolenia.

Wyższa płaca minimalna

Wyższa płaca minimalna od stycznia stała się faktem. Najniższa krajowa wzrosła prawie o 600 zł brutto. Tak rządzący chcą "przywrócić godność pracy". Optymizmu rządu nie podzielają jednak ekonomiści i przedsiębiorcy. Za podwyżki zapłacą przede wszystkim ci ostatni.

Tak dużego wzrostu płacy minimalnej chyba nikt się nie spodziewał. Jeszcze 12 września eksperci przewidywali, że zostanie ona podniesiona do kwoty 3450-3500 zł. Dzień później Rada Ministrów, po konsultacji ze związkowcami zawodowymi, przyjęła rozporządzenie, zgodnie z którym od 1 stycznia 2023 r. minimalne wynagrodzenie ma wynosić 3490 zł, a od 1 lipca 2023 r. – 3600 zł. To podwyżka o 590 zł brutto w porównaniu z obecną płacą minimalną, która wynosi 3010 zł. 

3490 zł brutto, to netto 2709,48 od 1 stycznia 2023 r. Kolejna podwyżka pensji minimalnej w połowie 2023 r. Pensja minimalna 3600 zł brutto to 2783,86 zł netto od lipca 2023 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy