Reklama

Praca Kolbuszowa i okolice. Sprawdź jakie zarobki oferują pracodawcy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Praca Kolbuszowa i okolice. Sprawdź jakie zarobki oferują pracodawcy - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
7
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
WIADOMOŚCI Sprawdzamy najnowsze ogłoszenia o pracy zamieszczone na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Kolbuszowej. Kogo szukają pracodawcy?

Jakich pracowników szukają pracodawcy z powiatu kolbuszowskiego? Sprawdzamy ogłoszone oferty pracy z ostatniego tygodnia. Jakie stanowiska pracy oferuje Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej? 

 

Barometr zawodów

Jak wynika z danych w powiecie kolbuszowskim, w 2022 roku brakowało blacharzy, lakierników samochodowych, dekarzy, instruktorów nauki jazdy, masażystów czy fizjoterapeutów. Te zawody znalazły się na pierwszych miejscach w deficycie w powiecie kolbuszowskim. Na kolejnych miejscach uplasowali się kierowcy samochodów ciężarowych, lakiernicy, lekarze, mechanicy czy murarze. 


Jak kształtuje się 2023 rok? W tegorocznym dużym deficycie znaleźli się fizjoterapeuci i masażyści. Na kolejnych miejscach są blacharze, fryzjerzy, stolarze budowlani, kierowcy autobusów, krawcy czy kucharze. Poszukiwani są także lekarze, monterzy, nauczyciele, pedagodzy, piekarze, pracownicy socjalni, psycholodzy i psychoterapeuci. 


Okazuje się, że w powiecie kolbuszowskim bardzo dużo zawodów jest w równowadze. Specjalistów w tych branżach nie brakuje. W 2022 roku w równowadze byli m.in. agenci ubezpieczeniowi, architekci, brukarze, cukiernicy, dentyści, farmaceuci, fotografowie czy geodeci. 
Rok 2023 prognozuje, że w równowadze znajdą się takie zawody jak agenci ubezpieczeniowi. Architekci, bibliotekarze, listonosze i kurierzy, murarze, nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących czy obuwnicy. W powiecie kolbuszowskim będzie wystarczająca liczba pielęgniarek i położnych, pracowników poczty, prawników, ratowników medycznych, sekretarek, ślusarzy, tapicerów czy weterynarzy.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy