Reklama

Poznajcie nowego zastępce komendanta kolbuszowskiej policji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Poznajcie nowego zastępce komendanta kolbuszowskiej policji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej inspektor Stanisław Babula oraz funkcjonariusze i pracownicy kolbuszowskiej jednostki podczas uroczystej odprawy powitali nadkomisarz Annę Antkiewicz. Od dzisiaj (3 lutego) pełni obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej.

Insp. Stanisław Babula Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej oraz zgromadzeni na odprawie funkcjonariusze i pracownicy kolbuszowskiej jednostki, uroczyście powitali nadkom. Annę Antkiewicz. Nowa Pani Komendant od dziś pełni obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej.
 
Nadkom. Anna Antkiewicz w Policji pełni służbę od 1998 roku. Pani Komendant  jest mężatką, ma dwoje dzieci. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, Filia w Rzeszowie. W 2009 r. ukończyła aplikację adwokacką, a w 2010 r. Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. W wolnych chwilach gra w tenisa.
 
Karierę zawodową rozpoczynała w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku, gdzie pracowała m.in. w Zespole ds. Przestępczości Gospodarczej, następnie w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Miejskiej Policji  w Rzeszowie. Przez ostatnie lata zajmowała stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego w KMP w Rzeszowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE