Reklama

Pożegnania

Opublikowano:
Autor:

Pożegnania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wraz z zakończeniem roku szkolnego dyrektorzy podstawówek w Niwiskach i Hucisku zakończyli pełnienie swoich funkcji.

Podczas akademii szkolnej i rozdania świadectw, w obecności społeczności szkolnych w tych szkołach, wójt Elżbieta Wróbel podziękowała w imieniu wszystkich pracowników gminy Niwiska Ewie Haracz i Bogusławowi Kunie, wręczając okolicznościowe grawertony i kwiaty. Wdzięczność dotyczyła nie tylko bardzo dobrze wykonywanej pracy, ale także bardzo dobrej współpracy, otwartości na drugiego człowieka i lokalne środowisko, życzliwości, wielkiego serca, ciekawych pomysłów i trafnych rozwiązań problemów. Pani wójt życzyła także dalszego powodzenia w edukowaniu młodych ludzi, zapału i cierpliwości.

Pani Ewa dowodziła niwiskiej szkole przez dziesięć lat (2007-17), natomiast pan Bogusław zarządzał placówką w Hucisku przez pięć lat (2012-17).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE