Reklama

Powołanie zastępcy komendanta powiatowego

Opublikowano: śr, 13 wrz 2017 18:24
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podkarpacki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Andrzej Babiec powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej bryg. mgr. inż. Krzysztofa Samojeden.

Uroczystość odbyła się 1 września br. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. W spotkaniu uczestniczył również Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP mł. bryg. Andrzej Marczenia oraz Komendant Powiatowy PSP w Kolbuszowej st. bryg. Florian Pelczar.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.