Reklama

Powiat kolbuszowski ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów dwóch szkół średnich

Opublikowano: pon, 17 cze 2019 10:02
Autor:

Powiat kolbuszowski ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów dwóch szkół średnich - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Poszukiwano chętnych na stanowisko dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej oraz Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni.

W pierwszym przypadku, jak informuje Stanisław Stec, sekretarz powiatu kolbuszowskiego, zgłosił się jeden kandydat - Dariusz Fus. Dotychczasowy dyrektor LO ponownie został wybrany na szefa ogólniaka na najbliższe pięć lat. 

Nikt natomiast nie był zainteresowany ofertą pokierowania ZSA-E w Weryni. Obecny dyrektor, Stanisław Olszówka, nie złożył swojej kandydatury. Ostatecznie konkursu nie rozstrzygnięto i rozpisano go od nowa. Potencjalni kandydaci na stanowisko szefa placówki w Weryni mają czas do 19 czerwca na zaproponowanie swojej kandydatury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.