Reklama

Powiat kolbuszowski. Czy zima zaskoczyła drogowców? [VIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dziś (środa, 13 stycznia) mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego i nie tylko zobaczyli za oknem śnieg. Z tego faktu mniej zadowoleni byli kierowcy. Sprawdzamy sytuację na drogach powiatu kolbuszowskiego.

Śnieg, błoto i lód - takie warunki miejscami mogli napotkać kierowcy na drogach powiatu kolbuszowskiego. Jak co roku budzi to spore niezadowolenie zmotoryzowanych mieszkańców.

Czy żartobliwe stwierdzenie, że "zima zaskoczyła drogowców" się sprawdza? O to zapytaliśmy Eugeniusza Szczebiwilka, dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej.

- Od godz. 5 rano cały sprzęt wyjechał na drogi i utrzymujemy je zgodnie z tym standardem, którym mamy

- wyjaśnił szef kolbuszowskiego zarządu dróg i zaznaczył, że nie czuje się zaskoczony zimowymi opadami.

W dalszym ciągu sprzęt do odśnieżania działa na drogach powiatu kolbuszowskiego.

Dziś rano problem mieli m.in. kierowcy jadący drogą relacji Mielec-Kolbuszowa, w miejscowości Przyłęk.

Tam kierowcy, szczególnie samochodów ciężarowych mieli trudności z wyjechaniem pod górkę, ze względu na zalegający śnieg i błoto na drodze.

Przypomnijmy także, że odśnieżaniem chodników znajdujących się bezpośrednio przy posesjach mają obowiązek zająć się właściciele tych działek. Często jednak gminy, czy powiat starają się ulżyć mieszkańcom i zajmują się odśnieżaniem traktów dla pieszych.

Zobacz video z Przyłęka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy