Reklama

Poszkodowane dzieci

Opublikowano:
Autor:

Poszkodowane dzieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To nie są bezpieczne wakacje. Tylko w minionym tygodniu na terenie naszego powiatu doszło do dwóch zdarzeń z udziałem dzieci.

W piątek (14 lipca) kilka minut przed godz. 16 mundurowi interweniowali w Cmolasie na skrzyżowaniu w okolicy urzędu gminy. Nastolatek z powiatu kolbuszowskiego, poruszający się motorowerem, podczas wyjeżdżania z okolic sklepu "Olimp", nie ustąpił pierwszeństwa kierującej hyundaiem (kobieta jechała w kierunku Kolbuszowej). Doszło do zderzenia pojazdów. Motorower odbił się od osobówki i uderzył w kolejny pojazd, tym razem volkswagen touran. - W związku z tym, że pojazdem kierowała osoba nieletnia, będą prowadzone czynności wyjaśniające. Sprawa zostanie skierowana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich - informuje Beata Chmielowiec, przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Do kolejnego zdarzenia doszło w niedzielę (16 lipca) kilkanaście minut po godz. 16 w Jagodniku. Siedmioletni chłopiec, który razem z babcią szedł prawidłową stroną jezdni, nagle wyrwał się opiekunce z ręki i wpadł pod jadącego mercedesa. Za jego kierownicą siedział obywatel Niemiec, czasowo przebywający w Polsce. Badanie wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. - Chłopiec z podejrzeniem urazu lewego barku i stłuczeniem głowy został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie - wyjaśnia Beata Chmielowiec i dodaje: - Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE