Reklama

Popularność spada

Opublikowano:
Autor:

Popularność spada - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Promujcie nasz zalew – apeluje Edward Klecha. Do kogo samorządowiec zwrócił się z taką prośbą? Na ostatniej sesji Rady Gminy Dzikowiec (30 listopada) pojawili się przedstawiciele koła wędkarskiego ze Stalowej Woli. Prezes oraz wiceprezes koła „Rozwadów” przybyli do Dzikowca, aby podziękować za możliwość organizacji na zalewie Maziarnia w Wilczej Woli kolejnych już zawodów wędkarskich.

Lepiej postrzegany
- W ciągu roku organizujemy mniej więcej czternaście imprez wędkarskich, z których największa i ósma już edycja odbyła się na zbiorniku Maziarnia. Nie jest to impreza lokalna, gdyż przyjeżdżają na nią wędkarze z odległych miejscowości. Uważam, że warto promować to miejsce. Celem naszego koła jest współpraca z gminą Dzikowiec po to, aby ten zbiornik był lepiej postrzegany i jak najczęściej odwiedzany – powiedział prezes Piotr Wroński, zachęcając samorządowców do kontynuowania współpracy.

Dobre warunki
Edward Klecha, przewodniczący Rady Gminy w Dzikowcu, również wyraził nadzieję na dalszą współpracę. Zwrócił się także do przedstawicieli wędkarzy z prośbą. - Promujcie nasz zalew, gdyż w ostatnich latach jego popularność trochę słabnie. Zainteresowanie nim jest coraz mniejsze – powiedział Edward Klecha. - Staramy się, jak możemy. Ze strony wędkarzy miejsce to jest popularne, gdyż warunki do połowu ryb są tu bardzo dobre – zapewnił Piotr Wroński. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE