Reklama

Ponad 850 tys. zł na remont dróg powiatowych. Które odcinki wyremontuje powiat kolbuszowski?

Opublikowano: pon, 13 maj 2019 15:30
Autor:

Ponad 850 tys. zł na remont dróg powiatowych. Które odcinki wyremontuje powiat kolbuszowski?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przebudowanych zostanie sześć odcinków dróg powiatowych. Nowa nawierzchnia pojawi się w Porębach Kupieńskich, Dzikowcu, Porębach Dymarskich, Zapolu, Ostrowach Tuszowskich oraz Kolbuszowej Górnej.

Wszystkie prace remontowe na sześciu odcinkach dróg powiatowych kosztować będą 868 861 zł. Zostaną one sfinansowane z budżetu powiatu kolbuszowskiego.

Drogi, które będą przebudowywane w najbliższym czasie:
  • droga powiatowa w Porębach Kupieńskich, na relacji Kupno – Bratkowice – Trzciana, na długości 675 m za 127 830 zł
  • droga powiatowa w Dzikowcu, relacji Lipnica – Dzikowiec – Widełka na długości 1,2 km. Koszt prac wyniesie 283 195 zł.
  • droga powiatowa w Porębach Dymarskich, relacji Wielkie Pole – Poręby Dymarskie – Mechowiec, na długości 853 m. Inwestycja kosztować będzie 156 436 zł.
  • droga powiatowa w Zapolu, na relacji Trześń – Domatków – Bukowiec – Kupno, na długości 231 m. Koszt zadania: 47 889 zł.
  • droga powiatowa w Ostrowach Tuszowskich, relacji Mielec – Toporów – Ostrowy Tuszowskie, na długości 308 m. Przebudowa drogi ma zamknąć się w kwocie wynoszącej  102 326 zł.
  • droga powiatowa w Kolbuszowej Górnej, na relacji Kolbuszowa Górna – Kłapówka, w Kolbuszowej Górnej na długości 602 m. Inwestycja ma kosztować 151 185 zł.

Prace remontowane mają być wykonane do końca maja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.