Reklama

Ponad 4,5 mln złotych wydano na remont dróg. Których?

Opublikowano:
Autor:

Ponad 4,5 mln złotych wydano na remont dróg. Których? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakończyły się prace niektórych odcinków dróg gmin. Sprawdzamy, gdzie kierowcy będą cieszyć się lepszym traktem.

Łącznie do użytku oddano cztery drogi. Pierwszą z nich jest droga gminna w Krzątce pod Sosną - Buczki, która łącznie ma długość niecałe 2,5 km. Ta droga krzyżuje się z linią kolejową LHS w Krzątce. Łączna wartość tej inwestycji to ponad 3,5 miliona złotych.

Wykonaniem tego traktu zajęło się Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "Drokam" z Piaseczna. Pieniądze na budowę drogi uzyskano z Funduszu Dróg Samorządowych. Była to kwota 2 341 298 zł. Resztę kwoty pokrył budżet gminny.

Kolejny nowy trakt to droga gminna w Krzątce "Ciepucha", która ma długość 400 m. Koszt budowy wyniósł niecałe 300 tysięcy złotych.

Nowe życie otrzymała także droga gminna w Komorowie o długości 640 metrów. Koszt przedsięwzięcia to ponad 500 tysięcy złotych. Dodatkowo wyremontowano ulicę Strażacką w Majdanie Królewskim, a dokładnie jej zachodnią stronę. Długość tego traktu to 400 m. Nawierzchnię wykonano z kostki brukowej. Koszt inwestycji to ponad 268 tysięcy złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE