Reklama

Ponad 3 tysiące ludzi na imprezie "Koń, jaki jest..." w skansenie. - Jak zawsze turyści nas nie zawiedli - mówi Urszula Rzeszut-Baran z MKL w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad trzy tysiące osób odwiedziło w niedzielę (7 sierpnia) Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. To za sprawą imprezy plenerowej "Koń, jaki jest...". - Jak zawsze turyści nas nie zawiedli - mówią organizatorzy wydarzenia.

Przedstawiciele kolbuszowskiego skansenu jednogłośnie przyznają, że frekwencja tego roku dopisała. - Liczyliśmy na dużą frekwencję. Jak zawsze turyści nas nie zawiedli. Po to robimy różnego rodzaju wydarzenia, żeby jak największa liczba osób do nas przyszła. Mamy nadzieję, że wszyscy byli zadowoleni - powiedziała w rozmowie z Korso Urszula Rzeszut-Baran z MKL w Kolbuszowej.

Tysiące zwiedzających

Niedzielną imprezę podsumowała Urszula Rzeszut-Baran. W rozmowie z nami nie kryła radości z tak dużej frekwencji w skansenie. Cieszyła się z tego, że turyści o wydarzeniach pamiętają i tak licznie w nich uczestniczą, mimo dwuletniej przerwy. - Rozmawiając z różnymi osobami, usłyszeliśmy dużo ciepłych słów. Myślę, że impreza była udana - dodała.

Nasza rozmówczyni podkreślała, że największe zainteresowanie wzbudziły konie. To one były w centrum uwagi gości.

- To zwierzęta, których ciężko nie lubić. Konie same w sobie się pięknie prezentują. Widzieliśmy ogromne zainteresowanie m.in. kiedy był konkurs skoków. Było widać emocje na twarzach naszych gości

- dodała.

Ciężko zaparkować

Tak duża frekwencja świadczy o sukcesie niedzielnego wydarzenia. Czy jednak wszystko poszło po myśli organizatorów? Czy było coś, co wymagałoby poprawić, organizując ponownie podobną imprezę? O to również zapytaliśmy przedstawicielkę muzeum.  

Urszula Rzeszut-Baran nie ukrywa, że przydałoby się więcej przestrzeni dla samochodów. - Ubolewam nad tym, że nie mamy więcej miejsc parkingowych - nadmieniła. 

Jak zaznaczyła, gdyby była tylko taka możliwość, to skansen udostępniłby więcej miejsc postojowych. To jednak nie było możliwe, bo ich po prostu nie ma.

- Wszystko, co muzeum jest w stanie udostępnić jako parking, udostępniliśmy. To i tak było mało, a ruch był utrudniony

- podsumowała. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy