Reklama

Ponad 2,7 miliona złotych na drogi w gminie Majdan Królewski

Opublikowano: pon, 4 mar 2019 09:28
Autor:

Ponad 2,7 miliona złotych na drogi w gminie Majdan Królewski  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Osiem przetargów zamierza ogłosić w tym roku gmina Majdan Królewski. Które inwestycje zostaną zrobione w pierwszej kolejności, a które w późniejszym czasie?

Już 18 stycznia gmina ogłosiła przetarg na przebudowę zjazdu z drogi wojewódzkiej i drogi wewnętrznej w Majdanie Królewskim. I choć wstępnie inwestycję wyceniono na 180 tysięcy złotych, po przetargu okazało się, że zadanie będzie kosztować o ponad 20 tys. zł mniej. Umowę na łączną kwotę 157 tys. 794 zł podpisano z Firmą Handlowo-Usługowo-Produkcyjną "Bruk-Mar"z Bojanowa.

Kolejny przetarg na dostawę ciągnika do odśnieżania i koszenia poboczy dróg w gminie Majdan Królewski ogłoszony został końcem stycznia. Koszt zadania oszacowano na 200 tys. zł. Na ogłoszenie o zamówieniu odpowiedziały dwie firmy.  Najniższą cenę zaproponowało Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe z Kleczanów - 189 tys. 500 zł i to ono ostatecznie wykona zadanie.

Do ogłoszenia w pierwszym kwartale roku pozostały gminie jeszcze dwa przetargi. Pierwszy będzie dotyczył budowy, przebudowy i rozbudowy dróg gminnych w Majdanie Królewskim. W budżecie gminy Majdan Królewski na 2019 rok na ten cel zabezpieczono 2 mln 722 tys. zł.

W ramach drugiego przetargu zbudowany i zagospodarowany zostanie publiczny teren zieleni i rekreacji znajdujący się przy ulicy Jagiellońskiej w Majdanie Królewskim.

Kolejny przetarg  na "Dostawę i montaż prasy do odwadniania i zagęszczania osadu w oczyszczalni ścieków w Rusinowie" zostanie ogłoszony w drugim kwartale roku.

Jak wynika z planu zamówień publicznych na rok 2019, w trzecim kwartale gmina nie będzie ogłaszać żadnych przetargów.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.