Reklama

Ponad 100 osób na "Łojdiridi" w Kolbuszowej Górnej [FOTO] [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sukcesem zakończyło ósme spotkanie z tradycjami Rzeszowszczyzny. W sobotę, 8 lutego, w Kolbuszowej Górnej bawiła się rekordowa liczba osób.

Na sali w tzw "klubie" w Kolbuszowej Górnej bawiło się ponad 100 osób. - Tę edycję imprezy należy zaliczyć do kategorii zdecydowanie udanych. Był to z pewnością rekord, jeśli chodzi o frekwencję - mówi Wojciech Dulski ze Stowarzyszenia "Gdzieś Tu", które było głównym organizatorem "Łojdiridi". -  Dobra współorganizacja (MDK w Kolbuszowej i KGW w Kolbuszowej Górnej) i promocja w mediach wpłynęły pozytywnie na przebieg wydarzenia. Udało nam się również zaprosić kapele, które grają na mistrzowskim poziomie. Dla nas to chyba najlepsza edycja do tej pory i z tego, co zdążyliśmy usłyszeć, uczestnicy czekają na kolejne wydarzenie tego typu - dodaje nasz rozmówca. 

Jeszcze przed potańcówką zorganizowane zostały warsztatowy taneczne. Wzięło w nich udział ok. 40 osób. Później na sali robiło się coraz tłoczniej. 

Zobacz nagranie na następnej stronie.

 

Kiedy kolejna edycja Łojdiriri? Na pewno będzie to po Wielkanocy. Konkretnej daty i  miejsca jeszcze nie ma. - Co do organizacji wydarzenia w powiecie kolbuszowskim - po cichu liczymy na zainteresowanie ze strony samorządów i instytucji kulturalnych, które zechciałyby zorganizować taką imprezę u siebie. Z chęcią pomożemy swoim doświadczeniem - dodaje Wojciech Dulski. 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Stowarzyszenia "Gdzieś Tu". 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE