Reklama

Policyjna mapa zagrożeń. Nielegalne rajdy samochodowe w Kolbuszowej i zażywanie narkotyków. To zgłaszali mieszkańcy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Canva

Policyjna mapa zagrożeń. Nielegalne rajdy samochodowe w Kolbuszowej i zażywanie narkotyków. To zgłaszali mieszkańcy - Zdjęcie główne

Mieszkańcy zgłosili m.in. nielegalne wyścigi samochodowe. Czy potwierdziła to policja? | foto Canva

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jakie zagrożenia zgłaszali mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego na krajową mapę zagrożeń w okresie od 12 do 18 września? Sprawdzamy.

Po raz kolejny przyglądamy się temu, co zgłaszają mieszkańcy naszego powiatu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Pod uwagę wzięliśmy okres od 12 do 18 września.

Ciężka noga kierowców

Na policyjnej mapie zagrożeń króluje przekraczanie dozwolonej prędkości. Właśnie te przewinienia najczęściej zgłaszają mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego.

Takie zawiadomienia dotyczyły, chociażby Raniżowa (DW875 i ul. Sokołowska), Dzikowca (ul. Rzeszowska), Kolbuszowej (ul. Narutowicza), Staniszewskiego, Zielonki, Mechowca i Weryni. Wszystkie zostały potwierdzone przez kolbuszowskich policjantów. Mundurowi nie potwierdzili natomiast przekraczania prędkości w Porębach Dymarskich i Zarębkach.

Na mapę zagrożeń naniesiono również nielegalne rajdy samochodowe w Kolbuszowej na ul. Obrońców Pokoju. Nie została ta informacja jednak potwierdzona.

Demoralizacja i narkotyki

Mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego reagowali również na spożywanie alkoholu w miejscach publicznych. Te zgłoszenia dotyczyły miejscowości Leszcze w gminie Niwiska, a także Kolbuszowej (ul. Żytnia) i Huty Przedborskiej. Niczego nie potwierdzili policjanci.

Pojawiły się także informacje o grupowaniu się małoletnich i demoralizacji w Dzikowcu (ul. Dworska), Kolbuszowej (ul. Janka Bytnara i Jana Pawła II). W Dzikowcu miało również dochodzić do zażywania środków odurzających. Tych zgłoszeń mundurowi również nie potwierdzili.

Złe parkowanie i dzikie wysypisko

W trakcie weryfikacji są z kolei zawiadomienia o nieprawidłowym parkowaniu przy ul. Bora Komorowskiego w Kolbuszowej, a także przy ul. Ruczki w mieście nad Nilem.

Policjanci nie potwierdzili niewłaściwej infrastruktury w Kolbuszowej Dolnej (ul. Tarnobrzeska) oraz złej organizacji ruchu drogowego w Kolbuszowej (ul. Rzeszowska). Potwierdzono za to dzikie wysypisko śmieci w Cmolasie. 


Aby wejść na KMZB, kliknij w powyższą grafikę

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy