Reklama

Policjant biegł za złodziejem przez prawie sześć kilometrów

Opublikowano:
Autor:

Policjant biegł za złodziejem przez prawie sześć kilometrów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzielnicowy ruszył w pościg za sklepowym złodziejem, który na widok policyjnego radiowozu uciekł do lasu. Policjant zatrzymał mężczyznę. Okazał się nim 20 - letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.

W środę (31 stycznia) policjanci z Komisariatu Policji z Nowej Dęby zostali powiadomieni o tym, że w sklepie spożywczym przy ul. Bieszczadzkiej w Nowej Dębie przebywa mężczyzna, który może być sprawcą wcześniejszych kradzieży. Na miejsce udali się dzielnicowi.

- Widok podjeżdżającego radiowozu spłoszył mężczyznę, który wybiegł ze sklepu. Uciekającego młodego człowieka próbował dogonić pracownik ochrony. Ten jednak przeskoczył przez ogrodzenie i uciekł do lasu - informuje Beata Jędrzejewska - Wrona, oficer prasowy KMP w Tarnobrzegu.

- Dzielnicowy, widząc zdarzenie, natychmiast ruszył w pościg za mężczyzną. Uciekający nie reagował na wezwania policjanta, próbował też zmylić trasę ucieczki. Po blisko sześciokilometrowym pościgu policjant dogonił, a następnie zatrzymał mężczyznę. Okazał się nim 20 - letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego - dodaje przedstawicielka tarnobrzeskiej komendy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE