Reklama

Policjanci z Kolbuszowej pomogli starszej kobiecie w Warszawie

Opublikowano:
Autor:

Policjanci z Kolbuszowej pomogli starszej kobiecie w Warszawie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy z komendy w Kolbuszowej oraz pomocy stołecznych policjantów z wydziału ruchu drogowego starsza kobieta, która uległa wypadkowi, otrzymała potrzebną jej pomoc medyczną.

Podczas zabezpieczania trasy przejazdu kolumny z wiceprezydentem USA w rejonie ulicy Aleje Jerozolimskie funkcjonariusze byli świadkami nieszczęśliwego wypadku. Starsza kobieta, która przechodziła w tym miejscu, upadła tak niefortunnie na chodnik, że doznała urazu nosa i łuku brwiowego.

- Służbę w tym miejscu pełnili policjanci z komendy w Kolbuszowej: mł. asp. Arkadiusz Wilk oraz sierż. sztab. Jakub Górka - informuje Komenda Stołecznej Policji. - Funkcjonariusze natychmiast udzielili pomocy kobiecie. Opatrzyli jej głowę i twarz, a o całym zdarzeniu powiadomili przełożonych. Sytuacja była na tyle skomplikowana, że do zdarzenia doszło na obszarze, który w tym momencie był całkowicie zamknięty dla ruchu z uwagi na przejazd delegacji - relacjonuje policja.

Po krótkim czasie na miejscu pojawili się policjanci stołecznej drogówki: asp. sztab. Robert Szulęcki oraz asp. sztab. Jacek Bziuk, którzy na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Jeden z funkcjonariuszy zabrał ranną kobietę do radiowozu i przewiózł ją do skrzyżowania ulicy Marszałkowskiej z Alejami Jerozolimskimi. W tym czasie drugi z policjantów umożliwił przejazd karetce, pilotując ją przez rejon zabezpieczenia, aby jak najszybciej udzielić pomocy poszkodowanej.

Dzięki zdecydowanej postawie i profesjonalnym działaniom policjantów, starsza kobieta bardzo szybko otrzymała niezbędną pomoc lekarską.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE