Reklama

Reklama

Policjanci z Kolbuszowej pomogli starszej kobiecie w Warszawie

Opublikowano: 4 września 2019 13:23
Autor:

Policjanci z Kolbuszowej pomogli starszej kobiecie w Warszawie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy z komendy w Kolbuszowej oraz pomocy stołecznych policjantów z wydziału ruchu drogowego starsza kobieta, która uległa wypadkowi, otrzymała potrzebną jej pomoc medyczną.

Podczas zabezpieczania trasy przejazdu kolumny z wiceprezydentem USA w rejonie ulicy Aleje Jerozolimskie funkcjonariusze byli świadkami nieszczęśliwego wypadku. Starsza kobieta, która przechodziła w tym miejscu, upadła tak niefortunnie na chodnik, że doznała urazu nosa i łuku brwiowego.

- Służbę w tym miejscu pełnili policjanci z komendy w Kolbuszowej: mł. asp. Arkadiusz Wilk oraz sierż. sztab. Jakub Górka - informuje Komenda Stołecznej Policji. - Funkcjonariusze natychmiast udzielili pomocy kobiecie. Opatrzyli jej głowę i twarz, a o całym zdarzeniu powiadomili przełożonych. Sytuacja była na tyle skomplikowana, że do zdarzenia doszło na obszarze, który w tym momencie był całkowicie zamknięty dla ruchu z uwagi na przejazd delegacji - relacjonuje policja.

Po krótkim czasie na miejscu pojawili się policjanci stołecznej drogówki: asp. sztab. Robert Szulęcki oraz asp. sztab. Jacek Bziuk, którzy na miejsce wezwali karetkę pogotowia. Jeden z funkcjonariuszy zabrał ranną kobietę do radiowozu i przewiózł ją do skrzyżowania ulicy Marszałkowskiej z Alejami Jerozolimskimi. W tym czasie drugi z policjantów umożliwił przejazd karetce, pilotując ją przez rejon zabezpieczenia, aby jak najszybciej udzielić pomocy poszkodowanej.

Dzięki zdecydowanej postawie i profesjonalnym działaniom policjantów, starsza kobieta bardzo szybko otrzymała niezbędną pomoc lekarską.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -2

  Jutka

  No i co z tego? Władza jest po to żeby pomóc. Poza tym oni byli na służbie więc nie ma czym się szczycić, to ich zasrany obowiazek

 • 2 lata temu | ocena +7 / -1

  Hugo

  Brawo Panowie!!! W Warszawie o Kolbuszowej i to z dobrej strony usłyszeli. Gratulacje postawy!!!

 • 2 lata temu | ocena +3 / -6

  Heh

  Wow.. Spełnili jeden ze swoich obowiązków. Dajmy im Nobla. Bohaterzy

  • 2 lata temu | ocena +4 / -0

   Michał

   Spełnili i to trzeba szanować!

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Haha

  To ci sami co lubią wypić w pracy ?

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  mundus

  Zyje jeszcze?pytam,bo znam przypadki kiedy policjanci pomagali to zazwyczaj zgon nastepował zaraz potem.