Reklama

Policjanci szukają sprawców kradzieży

Opublikowano:
Autor:

Policjanci szukają sprawców kradzieży  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ciągu ostatnich dni na terenie naszego powiatu doszło do dwóch przypadków kradzieży. Policjanci apelują o czujność sąsiedzką. 

Oszuści stosują różne metody, aby wykorzystując ufność, czy nieuwagę ludzi zabrać im wartościowe rzeczy i pieniądze. Niestety nadal bardzo często ofiarami takich przestępstw stają się ludzie starsi, mieszkający w małych miejscowościach.

Ofiarami kradzieży padli między innymi mieszkańcy gminy Cmolas. Nieznani sprawcy wykorzystali fakt, że właścicielka domu jest zajęta pracą w piwnicy, weszli do środka i ukradli kilkaset złotych. 

Do podobnego zdarzenia doszło w gminie Kolbuszowa. Tam łupem złodziei padło kilkanaście tysięcy złotych. 

- Policjanci apelują do mieszkańców naszego powiatu o niezwłoczne zgłaszanie przypadków pojawiania się w rejonie ich domów pojazdów na obcych numerach rejestracyjnych czy też  nieznajomych osób zbierających pieniądze lub oferujących różne przedmioty do sprzedaży - informuje Jolanta Skubisz- Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.  

Więcej na ten temat przeczytacie Państwo w najbliższym numerze Korso.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE