Reklama

Reklama

PODKARPACIE: Policja poszukuje tych kierowców! Jeździli pod wpływem ALKOHOLU lub NARKOTYKÓW!

Opublikowano: wt, 31 sie 2021 19:18
Autor: | Zdjęcie: poszukiwani.policja.pl

PODKARPACIE: Policja poszukuje tych kierowców! Jeździli pod wpływem ALKOHOLU lub NARKOTYKÓW! - Zdjęcie główne

Przedstawiamy wizerunki tych osób. | foto poszukiwani.policja.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Plaga na polskich drogach. Mimo, że wcześniej wypili alkoholu albo byli pod wpływem środków odurzających to i tak wsiadali za kierownicę. Oni ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości, a prowadząc samochód "na podwójnym gazie" są potencjalnymi zabójcami.

Policja opublikowała listę osób podejrzanych o prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Wszystkie fotografie pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Informacje pochodzą z 31.08.2021. Kierowca prowadzący samochód pod wpływem alkoholu lub narkotyków to potencjalny zabójca.

CZYTAJ TAKŻE:

ZŁODZIEJE Z PODKARPACIA. SZUKA ICH POLICJA W CAŁYM KRAJU>>

Artykuł 178a § 1 Kodeksu Karnego - Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 był wcześniej prawomocnie skazany za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo za przestępstwo określone w art. 173, 174, 177 lub art. 355 § 2 popełnione w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego albo dopuścił się czynu określonego w § 1 w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego w związku ze skazaniem za przestępstwo, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. CZYTAJ DALEJ - ZOBACZ ZDJĘCIA>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Robert

    W cmolasie co dzień jeździ kilku pijanych z zakazem prowadzenia pojazdów gdzie jest policja