Reklama

Policja o tragicznym pożarze w Lipnicy. Zginął 49-latek

Opublikowano:
Autor:

Policja o tragicznym pożarze w Lipnicy. Zginął 49-latek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci, wraz z prokuratorem, wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru, do którego doszło w Lipnicy. Podczas akcji gaśniczej strażacy ujawnili znajdujące się w domu zwłoki mężczyzny. W sprawie trwają dalsze czynności.

W poniedziałek, 23 grudnia, około godz. 14, dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o pożarze domu jednorodzinnego w Lipnicy, gmina Dzikowiec. - Z przekazanych przez strażaków informacji wynikało, że podczas akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń, ujawnili zwłoki mężczyzny - relacjonuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Jak ustalili policjanci, w domu, w którym wybuchł pożar, mieszka starsza kobieta wraz z 49-letnim synem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta zdążyła opuścić dom zanim pożar się rozprzestrzenił.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i dokumentację fotograficzną. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Aby potwierdzić tożsamość mężczyzny będą wymagane dodatkowe badania. W sprawie trwają dalsze czynności.
O pożarze pisaliśmy tutaj: Śmiertelna ofiara pożaru

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE