Reklama

Poetka z wyróżnieniem

Opublikowano:
Autor:

Poetka z wyróżnieniem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Lokalna poetka została dostrzeżona na ogólnopolskim przeglądzie artystycznym.

Cecylia Lubach, poetka i animatorka kultury z Niwisk, wzięła udział w 36. Wąglańskim Maju Poezji. W tym ogólnopolskim konkursie została wyróżniona spośród 357 poetów w kategorii poezji białej. Jury przyznało tylko 16 nagród i wyróżnień. Nagrodą był okazały puchar ufundowany przez burmistrza gminy Opoczno, dyplom, zestaw książek oraz nagrody pieniężne. Dodatkowo poetka, która w 2014 r. wydała tomik poezji "Niedaleko stąd",  otrzymała wyróżnienie specjalne od Dolnośląskiej Izby Rolniczej: dla poety rolnika.

 Wąglański Maj Poezji od wielu lat prowadzi Towarzystwo Przyjaciół Wąglan przy współudziale całej rzeszy sponsorów, jest jednym z największych konkursów dla poetów amatorów w naszym kraju. Bierze w nim udział wielu rodaków mieszkających za granicą, w tym roku z 18 krajów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE