Reklama

Podwyżka dla wójta

Opublikowano:
Autor:

Podwyżka dla wójta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pensja wójta w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrośnie. Na ostatniej sesji (24 stycznia) radni podjęli uchwałę w sprawie ustalenia miesięcznego wynagrodzenia dla wójta gminy Majdan Królewski.

Na miesięczne wynagrodzenie wójta składają się wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 5 900 zł, dodatek funkcyjny w kwocie 1700 zł, dodatek specjalny w wysokości 2220 zł, dodatek za wieloletnią pracę w wysokości 20 procent wynagrodzenia zasadniczego w kwocie 1180 zł. Po zsumowaniu wychodzi, że na konto majdańskiego włodarza co miesiąc wpływa 11 tysięcy złotych z tytułu wynagrodzenia. Trzeba jednak zaznaczyć, że powyższe kwoty są kwotami brutto, od których należy odliczyć podatek.W porównaniu z rokiem ubiegłym włodarz Majdanu zarabia o 480 zł więcej (było 10 520 zł). 

Więcej w 7 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE