Podpuścić i skasować - taki plan miała drużyna Huciny na wygraną z Tempo

Podpuścić i skasować - taki plan miała drużyna Huciny na wygraną z Tempo - Zdjęcie główne

WIADOMOŚCITabelę mieleckiej A klasy zamyka beniaminek z naszego powiatu – Tempo Cmolas. Ostatnio przegrał derbowy bój z Huciną.

Cmolas w pierwszych minutach starcia z Huciną prezentował się bardzo dobrze, ale po ponad 10 minutach do siatki trafił Mikołaj Nowak. Skorzystał z podania Wojciecha Guziora, który od początku sezonu gra na dobrym poziomie.

Tempo chwilę przed przerwą  zdobyło wyrównującego gola, ale potem więcej do powiedzenia mieli gospodarze. – Szkoda, że pod koniec pierwszej połowy daliśmy się cofnąć, co skończyło się bramką. Ale za chwilę zdobyliśmy gola na 2:2. Jak to mówią, podpuścić, podpuścić i skasować – opisywał ten mecz obrońca Huciny, Fabian Zalewski. Tempa nie zwalnia Ostrovia, która zdobyła czwarty komplet punktów. Tyle samo oczek ma Smoczanka, która w minionej kolejce wysoko ograła Zacisze Trześń.

Tak było w 4. kolejce (8/9 września)

LKS Hucina – Tempo Cmolas 4:1 (2:1)
Nowak 12 ,45, Kozioł 71, Dec 75 – Piekarz 42.

LKS: Cudecki – Dec, Nylec, Zalewski, Saj, Dziuba (60 Zieliński), Guzior, Szydło (46 Okoniewski), Kij, Kozioł (82 Kwaśnik), Nowak.

Tempo: Flejszar  – Rzeszutek, Dziuba, Kaczmarski, S. Czachor, Kwaśnik, Bieleń (85 A. Czachor) , Wit (65 Szkodziński), Piekarz, Wilk, Mateusz Serafin (70 Maksymilian Serafin).

POZOSTAŁE WYNIKI:

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Atut Podborze 4:1 (2:0) Lesiński 25, 72, Świst 45, Szalony 60 – P. Bielik 82,

Złotniczanka Złotniki – Czarni Trześń 1:4,

Dromader Chrząstów – Smoczanka Mielec 0:3,

LKS Podleszany – Zacisze Trześń 5:1 (2:0) 10, 42, 67, 89, 90 – Jezuwid 85,

Start Wola Mielecka – APPN Mielec 0:6,

Barka Breń Osuchowski – LKS Babicha 5:4.

W tabeli Ostrovia jest liderem (12 oczek), szósta jest Hucina (7 punktów). Przedostatnie miejsce z punktem ma Trześń, a ostatnie Cmolas (bez punktów).