Reklama

Podkarpacka policja w żałobie

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacka policja w żałobie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi st. sierż. Tomasza Iwańca z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju - piszą na swoim portalu mundurowi.

St. sierż. Tomasz Iwańca miał 39 lat. Służbę w policji rozpoczął w 2007 roku. - Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia, w imieniu swoim, kierownictwa i wszystkich policjantów oraz pracowników Polskiej policji składa Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk.

W czwartek, 30 maja, na trasie pomiędzy miejscowościami Rakówka – Przymiarki doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni kierowca samochodu marki Opel zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z pojazdem marki Citroen, którym kierował policjant. 39-letni funkcjonariusz z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. - Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji naszego Kolegi nie udało się uratować - piszą pogrążeni w żalu współpracownicy.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

- Najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składa Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom Komendant Główny Policji gen.insp. dr Jarosław Szymczyk, Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc, podinsp. Marek Jamroz Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju oraz policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy - czytamy dalej.

Policjant pozostawił żonę i dwie córeczki. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa.

W żałobie pogrążona jest policja w całej Polsce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE