Reklama

PODKARPACIE. Za wzorową postawę nastolatki podziękował komendant

Opublikowano: pon, 18 lut 2019 20:30
Autor:

PODKARPACIE. Za wzorową postawę nastolatki podziękował komendant  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kobieta zauważyła zgubę na jednej z ulic w Lubaczowie i przyniosła ją na komendę Policji. Za pośrednictwem policjantów właściciel odzyskał zgubione rzeczy.

Ubiegłej środy, w  nocy na Komendę Policji w Lubaczowie zgłosiła się kobieta, która na jednej z ulic Lubaczowa, znalazła portfel, wraz ze znajdującymi się w nim pieniędzmi i kartami płatniczymi. Kobieta  oświadczyła, że jadąc samochodem zauważyła leżący na jezdni portfel.

- Zatrzymała się wzięła go, a następnie przywiozła do komendy i przekazała funkcjonariuszom - wyjaśnia rzecznik prasowy z KPP w Lubaczowie. 

Policjanci ustalili, że właścicielem portfela jest mieszkaniec Oleszyc, któremu oddali jego własność.

Wzorowa postawa 18-letniej kobiety zasługuje na szczególną pochwałę. Dzięki jej zachowaniu mieszkaniec Oleszyc, odzyskał swoje pieniądze i dokumenty. Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie wystosował do znalazczyni list, w którym podziękował kobiecie za obywatelską postawę, świadczącą o uczciwości oraz zasługującą na wyrazy uznania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.