Reklama

Podkarpacie: Włodzimierz Bodnar: - Niestety przyszedł czas na rozliczenie lekarzy, którzy podjęli się leczenia chorych na COVID-19

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Podkarpacie: Włodzimierz Bodnar: - Niestety przyszedł czas na rozliczenie lekarzy, którzy podjęli się leczenia chorych na COVID-19 - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Włodzimierz Bodnar obawia się, że po trzeciej fali pandemii koronawirusa są przed medykami poważniejsze kłopoty. Lekarz z Podkarpacia opublikował pismo jakie otrzymał od Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w Krakowie. Izba domaga się między innymi wydania dokumentacji pacjentów z COVID-19.

Przemyski pulmonolog Włodzimierz Bodnar jako jeden z pierwszych w Polsce mówił, że amantadyna to lek na COVID-19. Przez blisko rok pomógł pacjentom, których trzeba liczyć w tysiącach. Przy okazji też miał cały czas kłopoty. Już jesienią dr Bodnar był zagrożony postępowaniem dyscyplinarnym ze strony Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Lekarzy, potem były kontrole Narodowego Funduszu Zdrowia, a nawet donos do prokuratury. Lekarz wprost przyznaje, że Izba powinna pomagać medykom.

CZYTAJ TAKŻE:

- Do naszej przychodni trafiło pismo od Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej, który żąda od nas wydania całej dokumentacji wszystkich naszych lekarzy i ich pacjentów z podejrzeniem lub stwierdzonym COVID-19. Zarówno leczonych amantadyną i jej pochodnymi, jak i leczonych bez tego leku. Takich pacjentów jest kilka tysięcy.

- dodaje.

Lekarz wprost przyznaje, że Izba powinna pomagać medykom.

Apeluję dzisiaj do lekarzy. Stwórzmy jeden front, stwórzmy (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy