Reklama

Podkarpacie. Urzędniczka "sprzedawała" dane z bazy starostwa

Opublikowano: pt, 9 paź 2020 09:30
Autor:

Podkarpacie. Urzędniczka "sprzedawała" dane z bazy starostwa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci z wydziału do walki z korupcją Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali sześć osób. Odpowiedzą za udostępnianie i wykorzystywanie danych z bazy Starostwa Powiatowego w Sanoku.

56-letnia kobieta, jako pracownik Starostwa Powiatowego w Sanoku, miała dostęp do bazy danych urzędu. Wykorzystując swoje stanowisko i związane z tym uprawnienia, przekazywała dane osób i pojazdów osobom prowadzącym działalność ubezpieczeniową. 

 


 

Wiedza ta była wykorzystywana później do składania propozycji  zawierania umów ubezpieczenia komunikacyjnego, w tym obowiązkowego ubezpieczenia pojazdów. Osoby z tego tytułu osiągały korzyści majątkowe.

7 października policjanci z komendy wojewódzkiej wspierani przez funkcjonariuszy z komendy powiatowej w Sanoku zatrzymali sześć osób zaangażowanych w ten przestępczy proceder. To mieszkańcy (...)
  CZYTAJ DALEJ »   (wychodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.