Reklama

Podkarpacie. Trójka małych dzieci w samochodzie z pijanymi rodzicami. Alkomat wskazał w organizmie ojca 2,6 promila, a u matki 2,5 promila

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Trójka małych dzieci w samochodzie z pijanymi rodzicami. Alkomat wskazał w organizmie ojca 2,6 promila, a u matki 2,5 promila - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci dębickiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę fiata. Razem z mężczyzną autem podróżowała jego nietrzeźwa żona oraz trójka ich małych dzieci. Alkomat wskazał w organizmie kierowcy 2,6 promila.

W niedzielę, 30 września, po godz.19, w miejscowości Brzostek policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego fiatem marea. Funkcjonariuszy zainteresował dziwny sposób jazdy kierowcy.

Za kierownicą fiata siedział 38-letni mieszkaniec Głobikówki. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,6 promila alkoholu. Podróżująca z nim żona również została poddana badaniu na trzeźwość z wynikiem 2,5 promila.

W samochodzie, razem z małżeństwem, jechała trójka ich dzieci - dwie dziewczynki w wieku 5 i 7 lat oraz 3-letni chłopiec. Dzieci przewożone były bez specjalnych fotelików, nie miały nawet zapiętych pasów. W związku z zaistniałą sytuacją dzieci zostały przekazane pod opiekę trzeźwym członkom rodziny. 

Kierującemu zatrzymano prawo jazdy i poinformowano o dalszym toku postępowania. Pojazd również przekazano wskazanej przez właściciela trzeźwej osobie.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.  


Informację przekazała KPP Dębica.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE