Reklama

Podkarpacie. Skazany za kazirodztwo. Finał głośnej sprawy z Izdebek

Opublikowano: pt, 9 paź 2020 21:45
Autor:

Podkarpacie. Skazany za kazirodztwo. Finał głośnej sprawy z Izdebek  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Krzysztofa S. skazano za kazirodztwo i molestowanie seksualne trzech córek. Sprawa, która zaczęła się od zaginięcia dziecka, dobiegła wreszcie końca. Sąd Rejonowy w Brzozowie wydał wyrok, który nie jest jeszcze prawomocny.

Sprawa rodziny z Izdebek (powiat brzozowski) rozpoczęła się już w 2018 roku. Zaczęło się od przypadkowego zaginięcia syna Krzysztofa S. - Daniela. Chłopiec udał się w odwiedziny do babci naprzeciwko jego rodzinnego domu. Gdy babcia poszła do sklepu, wnuczek niespodziewanie zniknął.

 


 

Jeszcze tego samego dnia rozpoczęły się poszukiwania. W akcji uczestniczyli policjanci, wojsko obrony terytorialnej, strażacy oraz ratownicy GOPR.

Po dwóch dniach chłopak się odnalazł. Bosego chłopca (zaginął w listopadzie) odnalazł grzybiarz. Informacje, które  wyszły na jaw w czasie poszukiwania, były wstrząsające. Pojawiły się przypuszczenia, że ojciec dzieci molestował seksualnie jedną z córek. Pracownicy socjalni doskonale wiedzieli, że w rodzinie nie dzieje się najlepiej (...)
  CZYTAJ DALEJ »   (wychodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE