Reklama

Podkarpacie. Policjanci uratowali staruszkę. Mąż myślał, że spała

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Policjanci uratowali staruszkę. Mąż myślał, że spała  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ratowaniu ludzkiego życia ważna jest każda sekunda, właściwa ocena sytuacji, a niekiedy dociekliwość. Dzięki niej policjanci pomogli uratować mieszkankę Niska. Kobieta zasłabła i straciła przytomność, funkcjonariusze na zmianę prowadzili reanimację do przyjazdu służb medycznych.

Niżańscy policjanci otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonej córki o braku kontaktu z matką, która jest w podeszłym wieku.

- Córka nie miała możliwości sprawdzenia, czy z mamą jest wszystko w porządku. Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie i pojechali pod wskazany adres. Drzwi otworzył im mąż starszej kobiety. Policjanci przedstawili powód interwencji. Mężczyzna odpowiedział, że żona śpi w swoim pokoju i wszystko jest z nią w porządku

- relacjonuje KPP Nisko. 


Policjanci poprosili, aby jednak wpuścić ich do domu. Chcieli dokładnie sprawdzić, czy życiu kobiety nic nie zagraża.

- Po wejściu do pokoju okazało się, że starsza pani ma problemy z oddychaniem. Funkcjonariusze wezwali karetkę. Po chwili kobieta straciła przytomność i nie oddychała. Położyli ją na podłodze i rozpoczęli reanimację. Polecili mężowi, aby odchylił jej głowę i udrożnił drogi oddechowe. Jeden z policjantów reanimował kobietę, drugi w tym czasie, był w kontakcie z pogotowiem. Funkcjonariusze reanimowali mieszkankę Niska na zmianę

- wyjaśniają funkcjonariusze. 


Po kilkunastu minutach na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Kobieta została przewieziona do szpitala. Wraca do zdrowia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE