Reklama

Podkarpacie. Od ciężarówki przewożącej trzodę chlewną odpięła się naczepa i przewróciła się na bok. W środku znajdowały się świnie

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Od ciężarówki przewożącej trzodę chlewną odpięła się naczepa i przewróciła się na bok. W środku znajdowały się świnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zablokowana droga krajowa nr 77 w miejscowości Dębno w powiecie leżajskim.

Do zdarzenia doszło dziś (poniedziałek, 24 września) po godz. 9 na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Dębno w powiecie leżajskim. Ze wstępnych ustaleń wnika, że od ciężarówki przewożącej trzodę chlewną odpięła się naczepa, która przewróciła się na bok. Część świń wydostała się z uszkodzonej naczepy i rozeszła po pobliskich polach. 

Droga krajowa nr 77 relacji Leżajsk - Jarosław jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na wyznaczony objazd. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE