Reklama

Reklama

Podkarpacie. Nielegalnie rozprowadzał sygnał telewizyjny. Do jego domu wkroczyła policja [ ZDJĘCIA | VIDEO ]

Opublikowano: pt, 14 wrz 2018 09:39
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 33-letni mężczyzna odpowie za "sharing". Mieszkaniec powiatu lubaczowskiego w internecie udostępniał programy płatnych platform cyfrowych.

Reklama

We wtorek, 11 września, policjanci Wydziału dw. z cyberprzestępczością KWP w Rzeszowie wraz z policjantami KPP w Lubaczowie przeprowadzili wspólne działania, w wyniku których ujawnili kilkanaście osób nieleganie odbierających sygnał telewizyjny.

Funkcjonariusze zabezpieczyli wykorzystywane przez nich urządzenia tj. przerobione dekodery, których posiadanie jest zabronione.  

- Aktualnie poczynione ustalenia wskazują, że ze świadczonych przez sprawcę „usług” może korzystać około 35 odbiorców, którzy logując się do serwera sharingowego, mieli możliwość korzystania z udostępnionego sygnału płatnych telewizji satelitarnych - informuje podkarpacka policja.

Zarówno sprawca, jak i osoby korzystające z jego „usług”, będą odpowiadać zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 5 lipca 2002r. o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym.
    
Jest to już kolejna w tym roku sprawa dotycząca sharingu zrealizowana przez policjantów wydziału dw. z cyberprzestępczością.

- Do chwili obecnej w 2018 roku ustalili oni kilkudziesięciu sprawców związanych z nielegalnym udostępnianiem i odbieraniem sygnału płatnych telewizji cyfrowych, zabezpieczając jednocześnie wykorzystywane do tego celu serwery i dekodery - dodają przedstawiciele podkarpackiej policji.


 

Zdjęcia: Podkarpacka Policja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.