Reklama

Podkarpacie: Nie płacą alimentów. Policja publikuje ich twarze [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Podkarpacka Policja

Podkarpacie: Nie płacą alimentów. Policja publikuje ich twarze [ZOBACZ ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Wizerunki alimenciarzy są publicznie dostępne. | foto Podkarpacka Policja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pierwsza część zdjęć podkarpackich alimenciarzy i alimenciarek cieszyła się ogromną popularnością. Czas na kolejną serię fotografii. Ile jest tam osób z północy regionu?

Publikujemy zdjęcia kolejnych osób poszukiwanych przez podkarpacką policję w związku z artykułem 209§1 Kodeku Karnego.

ZOBACZ TAKŻE:

Są to osoby, które unikają wykonania obowiązku alimentacyjnego określonego co do wysokości orzeczeniem sądowym, ugodą zawartą przed sądem albo innym organem albo inną umową, jeżeli łączna wysokość powstałych wskutek tego zaległości stanowi równowartość co najmniej trzech świadczeń okresowych albo jeżeli opóźnienie zaległego świadczenia innego niż okresowe wynosi co najmniej 3 miesiące, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Informacje pochodzą z policyjnej bazy danych z 10 czerwca, godzina 12. (...) CZYTAJ DALEJ - ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy