Reklama

Podkarpacie. Na portalu społecznościowym napisał, że chce się zabić. Zareagował mieszkaniec Warszawy

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Na portalu społecznościowym napisał, że chce się zabić. Zareagował mieszkaniec Warszawy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek, 6 września, przed godz. 23, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańca stolicy. Jak wyjaśnił, od kilku dni za pośrednictwem znanego portalu internetowego rozmawia z nieznanym, młodym mężczyzną, najprawdopodobniej z ciężką depresją.

W trakcie trwającej wcześniej video rozmowy, mieszkaniec Podkarpacia oświadczył, że chce popełnić samobójstwo.

- Zgłaszający poinformował dyżurnego, że z danych konta swojego rozmówcy wnioskuje, że może to być mieszkaniec Przemyśla. Dodał również, że mowa mężczyzny jest niewyraźna, bardzo się jąka - informuje podkarpacka policja.

Funkcjonariusze zaczęli weryfikować posiadane informacje w policyjny bazach. Ustalili, że osobą najbardziej odpowiadającą wskazanemu opisowi jest 21-letni mieszkaniec Przemyśla. Kiedy przyjechali na miejsce, zastali go siedzącego w salonie przed laptopem, w trakcie video rozmowy ze zgłaszającym.

- Przemyślanin potwierdził funkcjonariuszom, że kilkanaście minut wcześniej oświadczył nieznajomemu mężczyźnie z Warszawy, że chciał popełnić samobójstwo.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła 21-latka do szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE