Reklama

Podkarpacie. Mógł sobie lub komuś zrobić krzywdę

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Mógł sobie lub komuś zrobić krzywdę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy.

22 listopada tuż przed godz. 21.30, do oficera dyżurnego stalowowolskiej komendy dotarła informacja od osoby przebywającej w Wielkiej Brytanii, że 29-letni mieszkaniec Stalowej Woli, może sobie lub komuś zrobić krzywdę. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli działania, których celem było ustalenie miejsca przebywania 29-latka.

 

- Podjęte w tej sprawie czynności doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu 29-letniego mężczyzny. Mieszkaniec Stalowej Woli przebywał w jednej z miejscowości na terenie gminy Zaleszany. Podczas rozmowy z policjantami, 29-latek potwierdził, że podczas telefonicznej rozmowy wypowiedział takie groźby - wyjaśnia KPP Stalowa Wola.

Mężczyzna oświadczył policjantom, że leczy się psychiatrycznie, nie brał leków, ma wahania nastroju związane z brakiem pracy i mieszkania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE