Reklama

Podkarpacie. Dlaczego kierowca hyundaia nie ustąpił pierwszeństwa?

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacie. Dlaczego kierowca hyundaia nie ustąpił pierwszeństwa? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sanoccy policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że jeden z uczestników zdarzenia jest nietrzeźwy.

 

22 listopada kwadrans po godz. 16, policjanci zostali wezwani na ul. Głowackiego w Sanoku, gdzie miało dojść do kolizji dwóch samochodów. Na miejscu okazało się, że zdarzenie miało miejsce na ul. Korczaka, jednak  uczestnicy przemieścili swoje pojazdy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 45-letni kierujący hyundaiem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej kierującej fiatem. W wyniku zderzenia samochodów nikt nie odniósł obrażeń

- Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. U 45-latka urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu. Kierująca fiatem była trzeźwa - informuje KPP Sanok.

Przeciwko mężczyźnie będzie prowadzone postępowanie w związku z prowadzeniem w stanie nietrzeźwości pojazdu mechanicznego. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE